zondag 14 december 2014

Het joodse vraagstuk | God kent geen afstand

De hele wereld heeft hierover wel een mening om in gesprek te zijn en het staat sinds mozes al op de agenda waarmee het waarschijnlijk het oudste agendapunt van de mensheid is, ik gok een kleine 5000 jaar.
Sinds Hitler en de Palestijnen is het weer vrij actueel. Het kan dan dankzij de kabala, astrologie en heiligen ook niet worden losgezien van de afstand aarde-maan, en geeft al aan op welke tijdschaalgrootte men hier met reli-politiek te maken heeft.
Ondanks alle menselijke vooruitgang in de geesteswetenschappen zijn de drie belangrijkste fracties nog even ver van elkaar verwijderd als water van wijn, over een stuk grondgebied dat net zo heilig is als dat het een woestenij is. Tegen elke pro-mening is wel weer een partij voor een anti-mening gevonden, 5000 jaar geweld heeft daar niets aan verandert. In dit moeras van denkbeelden is geen heldere (licht- of water)bron te ontdekken dat de drie fracties zou moeten verenigen.
En Hitlers eindoplossing met gas kreeg ze ook niet allemaal op een lijn.
En de moderne elektrische oplossing die we internet noemen is slechts de vergaarbak van hun excrementen. Atoomsplitsing is de meest rigide oplossing voor ons tijdperk en dankzij Murphy's Law de meest onvermijdbare.
Want het hele reli-politiek spel is met het joodse vraagstuk niets meer dan oplossingen vermijden als het kan en nietsontzienende problemen maken als het mag van een onzichtbare en onhoorbare alomvattende entiteit die gehoorzaamheid eist en tot hun spreekt in tekenen.
We moeten dus met voorafgaande premisse concluderen dat God, Jahweh en Allah alledrie iets verschillends bedoelde met liefde en vrede terwijl de bewoners van elk van die geloofshuizen een slechte buur is voor de ander.
Alle palestijnen verkassen naar een kunstmatig eiland in de Atlantische oceaan en alle joden verkassen naar een eiland in de stille oceaan is wellicht de meest praktische oplossing en wordt morgen behandeld in de VN als propositie 4335469-666 om 13:13 op vrijdag, daarna een gezellige kerstreceptie met koosjer en halal varkensvlees en radlerbier en faber cabernet sauvignon wijn in het pentagon. Slaapplaatsen zijn geregeld in de hotels Hiroshima en Nagasaki.


De schrijver dezes is van mening dat aangezien god er iets minder dan 5 jaar nodig had om Auschwitz te verlossen van ellende en misère Hij op het moment van ingebruikname zich vertoefde rond de ster Alpha Centauri welke op iets minder dan 5 lichtjaar van ons bevind. Uit 'the war on terrorism' kunnen we concluderen dat god zich momenteel veel verder dan 13 lichtjaar van de aarde bevind, en voor het joodse vraagstuk is God al minstens 5000 lichtjaar van aarde verwijderd. En in het bijzondere geval van Jezus waarin Jezus uitroept:"Vader, waarom hebt gij mij vergeten?" bleek god slechts 1 lichtseconde verwijderd te zijn, en juist daar hangt onze maan. Waarlijk, God is overal. Voor Allah en Jahweh kan men waarschijnlijk ook dergelijke afstandstabellen gebaseerd op de tijdsduur van enige menselijke ellende construeren en met veel pijn en moeite de winnaar van deze hardloopwedstrijd aanwijzen als grootse verliezer in dit sadistisch universum vol opschepperij.
Een theologische kwestie wordt dan wel de vraag wie het beetje lijden van de gelukkige kwispelende dinosaurussen verkorte na 165 miljoen jaar, wat al wijst naar lokatie sterrenstelsel NGC 245.
Voor het eerste zwarte gat moet men 7800 lichtjaar verder zijn oftewel naar 3796 jaar na Chr. gaan indien de wereld is gemaakt op 4004 voor christus. Vanaf -4004 tot nu zijn 6018 jaar maar op 6018 lichtjaar is momenteel alleen ruimtevacuum.
Voor het superzwaar zwart gat in ons eigen melkwegstelsel mag men 24850 lichtjaar rekenen maar in 22836 voor christus is niets noemenswaardigs gebeurt omdat het in de laatste ijstijd valt en zolang het opperwezen nog geen reden voor terugkomst heeft gevonden Hij zich daar nog wel vermaken zal.
En dat zuigt, want de Deus is dan alomtegenwoordig en in de hemel zonder op tijd te zijn om ons te verlossen van dit tranendal en zonder zelf ouder te worden vanwege de tijdsrek door het reizen op 100% van de lichtsnelheid (tweelingparadox).
Gelijk Hij een steen kan maken die Hij niet tillen kan: je grafsteen en de stenen tafelen met de 10 geboden. En zoals Nietzsche terecht moest constateren, ook niet zijn eigen grafsteen.
Een handige gids voor ruimtetijd-lokaties is deze tijdlijn en deze sterrenstelsel tabel.
Voor zwerfsterren kan men in dit tabelletje de afstanden met aarde in lichtminuten (lm) raadplegen:
PlaneetKleinstGemiddeldGrootst
AEGmMmilmAEGmMmilmAEGmMmi    lmGAP
Mercurius0,5582514,581,04156978,651,4521713512,06
Venus0,2740252,251,141711069,481,7426016214,48
Mars0,3755343,081,725415814,142,6840124922,30
Ceres1,5813,142,8723,88433,28
Jupiter3,9559136732,865,2879049143,936,4596560053,66
Saturnus8,05120474866,979,62143989480,0311,051653102791,9313,31
Uranus18,8328171750156,6520,0229951861166,5521,0931551960175,4664,72
Neptunus28,9343282689240,6830,0144892790249,6631,146532891258,7365,22
Pluto28,5642732655237,6039,4459003666328,1250,2175114667417,71
waaruit statistisch blijkt dat het meeste leed wel binnen een uur is geleden en men voor de tandarts het beste aan Mars kan offeren.
Gap is theologisch synoniem met de verblijfplaats van de 72 huri uit de islam, het vagevuur en de hel en hemel in de christelijke notie en komt overeen met de guf uit de talmoed.
Notabene: Voyager 2 en 1 zijn respectievelijk 13 Γ‘ 14 en 15 Γ‘ 16 lichtuur verwijderd van aarde.

maandag 8 december 2014

X-mas songs in different styles























Traditional Holiday [LISTEN]

       i. Adeste Fideles (O Come, All Ye Faithful)// Luciano Pavarotti ii. Auld Lang Syne // Guy Lombardo iii. Hark! The Herald Angels Sing- Gloria (In Excelsis Deo) // Mariah Carey  iv. The Christmas Song (Merry Christmas to You)// Nat King Cole v. O Come All Ye Faithful // Nat King Cole vi.O Little Town of Bethlehem// Burl Ives vii. O Holy Night // Il Divo viii. Gold Rest Ye Merry Gentlemen // Bing Crosby ix. Joy to the World// Faith Hill x. Silent Night // Johnny Cash
Classic Holiday [LISTEN]

        i. Happy Holiday // Peggy Lee ii. Santa Baby // Eartha Kitt iii. Rockin’ Around the Christmas Tree // Brenda Lee iv. Santa Claus Got Stuck in My Chimney // Ella Fitzgerald v. Frosty the Snowman // Nat King Cole vi. Rudolph the Red- Nosed Reindeer // Bing Crosby  vii. Where Did My Snowman Go? // Petula Clark viii. All I Want for Christmas [ Is My Two Front Teeth] // Spike Jones ix. Santa Claus is Coming to Town // Frank Sinatra x. Jingle Bell Rock // Bobby Helms  xi. Boogie Woogie Santa Claus // Mabel Scott  xii. Mrs. Santa Claus // Nat King Cole xiii. C-H-R-I-S-T-M-A-S // Eddy Arnold xiv. Frosty the Snowman // Jackson Five  xv. Grandma Got Run Over By a Reindeer // Elmo & Patsy xvi. Baby, It’s Cold Outside // Dean Martin xvii. Winter Wonderland // Louis Armstrong xviii. The Chipmunk Song (Christmas Don’t Be Late) // The Chipmunks xix. I Saw Mommy Kissing Santa Claus // The Ronettes xx. Here Comes Santa Claus (Right Down Santa Claus Lane) // Elvis Presley xxi. A Marshmallow World // Dean Martin xxii. Feliz Navidad // Jose Feliciano xxiii. Santa Claus is Coming to Town // The Jackson 5 xxiv. White Christmas // Bing Crosby xxv. Jingle Bells // Sammy Davis Jr. xxvi. You’re a Mean One, Mr. Grinch // Thurl Ravenscroft xxvii. Winter Wonderland // Tony Bennett xxviii. I’ll Be Home for Christmas (If Only in My Dreams) // Frank Sinatra xxvix. Happy New Year // Judy Garland
Rock Holiday [LISTEN]

        i. Christmas All Over Again // Tom Petty & The Heartbreakers ii. The Christmas Blues // Bob Dylan iii. Happy Xmas (War is Over) // John & Yoko and the Plastic Ono Band iv. Do They Know It’s Christmas? // Band Aid v. Step Into Christmas // Elton John vi. 2000 Miles // Pretenders vii. Wonderful Christmas Time // Paul McCartney viii. Last Christmas // Wham! ix. Santa Claus is Comin’ to Town // Bruce Springsteen x. Christmas (Baby Please Come Home) // U2 xi. Father Christmas // The Kinks xii. Thank God It’s Christmas // Queen xiii. Blue Christmas // Elvis Presley xiv. Jingle Bell Rock // Hall & Oates xv. Run Rudolph Run // Chuck Berry xvi. Silent Night // Johnny Cash
Pop Holiday [LISTEN]

        i. Santa Baby // Kylie Minogue ii. I Wish Everyday Could Be Like Christmas // Bon Jovi iii. Oh Holy Night // Christina Aguilera iv. All I Want for Christmas is You // Mariah Carey v. You Don’t Have to be Alone (On Christmas) // NSYNC vi. Happy Christmas (War is Over) // Maroon 5 vii. Spread a Little Love on Christmas Day // Destiny’s Child viii. Christmases When You Were Mine // Taylor Swift ix. Winter Paradise // Destiny’s Child x. Once Upon a December // Liz Callaway xi. My Only Wish (This Year) // Britney Spears xii. Christmas Time // Backstreet Boys xiii. I’ll Be Home for Christmas // Whitney Houston xiv. Christmas Lights // Coldplay xv. Please Come Home for Chritmas // Grace Potter and the Nocturnals xvi. I Don’t Wanna Spend One More Christmas Without You // NSYNC xvii. White Christmas // Lady Gaga xviii. Let it Snow, Let it Snow, Let it Snow // Michael Buble xix. Merry Christmas, Baby // Christina Aguilera xx. Oi to the World // No Doubt xxi. Baby It’s Cold Outside // Leon Redbone and Zooey Deschanel xxii. Happy New Year // ABBA
Alternative Holiday [LISTEN]

        i. Christmas Tree // Lady Gaga ii. The Fallen // Franz Ferdinand iii. Santa Through the Back Door // 30 Seconds to Mars iv. A Great Big Sled // The Killers v. Not Tonight Santa // Girls Aloud vi. Santa Looked a lot like Daddy // Bowling for Soup vii. Merry Christmas // The Ramones viii. Oi to the World // The Vandals ix.  All I Want for Christmas is You // My Chemical Romance x. Yule Shoot Your Eye Out // Fall Out Boy xi. Don’t Shoot Me Santa // The Killers xii. There Ain’t No Sanity Claus // The Damned xiii. What’s This? // Danny Elfman xiv. Feliz Navidad // It Dies Today xv. Credit Crunch Christmas // The Toy Dolls xvi. Mr. Grinch // D.I. xvii. I Won’t Be Home for Christmas //  Blink- 182 xviii. Merry Christmas I Don’t Wanna Fight Tonight // Bowling for Soup xix. Punk Rock Christmas // The Ravers

the coolest hot-air balloon


http://www.michalkarcz.com/#!p-inspirations

vrijdag 5 december 2014

copy that

“I’m physically nauseated by commonplace humanity, which is the only kind there is. And sometimes I willfully aggravate the nausea, like someone who induces vomiting to be relieved of the urge to vomit.”
— Fernando Pessoa



dinsdag 2 december 2014

'Mens consumeert al miljoenen jaren alcohol' | NU - Het laatste nieuws het eerst op NU.nl

'Mens consumeert al miljoenen jaren alcohol' | NU - Het laatste nieuws het eerst op NU.nl: "De biologen van het Sante Fe College in Gainesville (Verenigde Staten) bekeken wanneer in de evolutie het enzym ADH4 opdook. Dat enzym is nodig om alcohol af te kunnen breken. Het blijkt dat de voorvaders van de mens al zeker tien miljoen jaar geleden het enzym in hun lichaam hadden.

Dat gaf een evolutionair voordeel. Zo'n 15 miljoen jaar geleden veranderde het klimaat drastisch, en daarmee ook de leefomgeving van onze voorvaders in Oost-Afrika.

Als gevolg daarvan gingen zij meer fruit eten dat op de grond was gevallen, in plaats van fruit dat zij uit bomen plukten. Gevallen fruit bevat meer ethanol - een alcoholsoort - en dankzij het enzym kon dat worden afgebroken na consumptie. Andere diersoorten konden dat niet.

"



'via Blog this'



Dat verklaart ook meteen waarom de ontwikkeling van verstand evolutionair zo noodzakelijk was, om het verschil tussen nuchter en dronken te kunnen determineren in onze medemens. En in onze moderne beschaving gaat het om een verschil dat is afgesleten tot verslaafd, waardeloos, zinloos en vals.